مکین دریا قشم

زیرساخت‌های دریایی مهمترین هدف این شرکت بزرگ است. مطالعه، طراحی و ایجاد اسکله‌های شناور از یکسو و ارائه‌ی تجهیزات الکترونیکی مخابراتی و ناوبری از سوی دیگری، نقاط کوچکی از فعالیت‌های بی‌شمار مکین دریا قشم است.

زیرساخت‌های فنی و مهندسی دریایی اولویت اصلی تاسیس شرکت مکین دریا قشم بود. به همین دلیل این شرکت از آغاز بر رو روی طراحی، ساخت و نگهداری اسکله‌ها برای شناورهای متنوع دریایی تمرکز کرده است.

به پهنای ایران

مکین دریا قشم با هدف محرومیت زدایی و توسعه کاربردی سواحل ایران، نقش مهمی در ایجاد، احداث، ایمن سازی و ارتقا تجهیزات صنعت دریایی دارد که ماحصل تلاشش می شود اسکله های شناور که میتوانیم با افتخار بگوییم از غربی ترین نقطه خلیج همیشه فارس تا شرقی ترین نقطه دریای عمان نصب شده است.

مکین دریا قشم علاوه بر داشتن تیم فنی مهندسی که وظیفه آن طراحی، ساخت، تامین و تولید و اجرای اسکله های شناور است، در خصوص ارائه تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی مربوط به سیستم های ناوبری دریایی هم فعالیت دارد و با داشتن نمایندگی های رسمی از برترین برندهای مطرح دنیا، دسترسی صیادان و دریانوردان ایرانی را به این تجهیزات آسان‌تر نموده است.

چرا مکین دریا قشم!؟

بزرگترین طراح و سازنده انواع اسکله

ساخت اسکله شناور

از تخصص‌های منحصر به فرد مکین دریا قشم طراحی، ساخت و اجرای انواع اسکله‌های شناور است که برای کاربردهای متنوع و بنا به سفارشات ساخته و تامین می‌شود. شرکت مکین دریا قشم بیش از ۳۰ پروژه‌ی موفق در این زمینه دارد و یکی از معتبرترین مجموعه های در این صنعت است.

 
 

تجلی جهش تولید

این شرکت با استفاده از سازه های انحصاری آلومینیوم دریایی و تولید فلوتنیگ های پلی اتلین با روش قالب ریزی مدور با توجه به ظریف ترین جزئیات و استفاده از سطوح کامپوزیت مهندسی، پل های دسترسی دقیق، استفاده از فندرهای ویژه با توجه به کاربری اسکله، شما را متقاعد می سازد تا با استفاد ه از اسکله های این شرکت کاربری بسیار ساده را بدون نیاز به تعمیرات و نگهداری، به همراه داشته باشید.

شرکت مکین دریا قشم مفتخر است با در اختیار داشتن تجهیزات سنگین دریایی و بهره گیری از نیروهای متبحر، چندین پروژه در محدوده آبهای جنوبی کشور را به بهترین نحو ممکن به اتمام برساند. توان مهندسی و اجرایی مجموعه مکین دریا این امکان را فراهم نموده است تا طیف وسیعی از کارفرمایان در حوزه دریا، اجرای پروژه های دریایی خود را با آسودگی خاطر به این شرکت واگذار نمایند.

برترین برندهای مکین دریا قشم