مکین دریا کیش

خطوط حمل و نقل دریایی هدف اصلی این شرکت است. از تورهای تفریحی برای داخل و خارج آبهای سرزمینی تا حمل و نقل بار، توان اصلی مکین دریا کیش را در راه‌اندازی خطوط دریایی نشان می‌دهد.

شرکت مکین دریا کیش بعنوان یکی از شرکت‌های زیر مجوعه هلدینگ مکین دریا در راستای ارتقا و پیشرفت صنعت دریا علاوه بر خدمات دریایی در زمینه‌های مختلف اعم از گردشگری و حمل و نقل دریایی نیز اقدام به راه اندازی خطوط کشتیرانی نموده است. این خطوط کشتیرانی با دارابودن کشتی های بین المللی و اقیانوس پیما امکانات بسیار خوبی را برای گردشگران و همچنین حمل بار فراهم نموده است.

دانش، تجربه، اعتبار

مکین دریا کیش با بهره گیری از نیروی متخصص داخلی و خارجی خود، و طبق اصول و در چهارچوب های بین المللی، در حوزه بروکرینگ صنعت دریایی، امکان خرید و فروش مطمئن را هم برای خریداران و هم برای فروشنگان شناور فراهم آورده است.

تضمین بهترین خرید یا فروش،‌ چارترینگ و حمل شناور، بازرسی فنی و تایید سلامت شناور با بالاترین سطح کیفی و زیر نظر وکلای زبده تحصیل کرده در اروپا،‌ خدماتیست که مکین دریا کیش به مخاطبان خود ارائه می دهد تا بتواند در بازاری آشفته که تمایلات فروش شخصی و بسترهای آنلاین اینترنتی خرید و فروش و تنوع بروکرها،‌ دغدغه ی اصلی خریداران و فروشندگان است، اطمینان را برای مخاطب حاصل نماید.

شناورهای مکین دریا کیش

مکین دریا کیش با داشتن شناورهایی چونبارج، یدک کش ،ساپلای،  انکر هندلینگ، روپکس، روپکس تند رو  و لندینکرافت، که همگی از استانداردهای دریایی روز دنیا برخوردارند، به مسافران،‌ صاحبان کالا و صنایع OFFSHORE، در حوزه آب‌های خلیج همیشه فارس مشغول به فعالیت است و خدمات منحصر به فردی ارائه می نماید.

 

Ship Delivery

از دیگر تخصص‌های مکین دریا کیش اعزام و حمل شناور به مقصد است که این امر نیز به صورت کاملا بهینه توسط کارشناسان کارآزموده این شرکت انجام و شناورها با پایین ترین هزینه و کاملا ایمن با بهره گیری از تجارب چندین ساله در محل مورد نظر خریدار و یا فروشنده تحویل میگردند.

 
 
 

خدمات تعمیر و نگهداری شناور

یکی از عمده دغدغه های مالکین، به روز رسانی شناورها، بر اساس دستورالعمل های موسسات رده بندی IACS و NON IACS می باشد، که این شرکت، با توجه به شناخت کافی و دانش روز جهانی در این باب، همراه با شرکای خود در حوزه خلیج فارس و دریای مدیترانه، و ارتباط تنگاتنگ با شیپاردهای داخلی و خارجی، با بالاترین کیفیت و اقتصادی ترین هزینه، همواره تلاش بر رفع نگرانی های مالکان شناور را، داشته است.

ارتباط بدون واسطه با تامین کنندگان تجهیزات دریایی، از شاخصه های مهم هلدینگ مکین دریا در راستای کاهش هزینه های به روز رسانی شناورها ست.

شرکت مکین دریا کیش، با داشتن واحد های عملیاتی، فنی، مالی، کارکنان دریایی و تامین، در حوزه راهبری شناورها، موفق به اخذ گواهی‌نامه های لازم، جهت مدیریت راهبری گردیده تا بتواند بر اساس استانداردهای بین المللی، شناورهای با کلاس GT بالای ۵۰۰ را مدیریت نماید.