مکین دریا کاسپین

گردشگری و تفریحات دریایی قدرت اصلی این شرکت است. خدمات و محصولات کاربردی و تفریحات لوکس دریایی از طریق بومی‌سازی و اخذ نمایندگی انحصاری برندهای بین المللی، هدف اصلی مکین دریا کاسپین است.

شرکت فنی مهندسی و بازرگانی مکین دریا کاسپین با هدف توسعه زیر ساخت‌های  صنعت و گردشگری دریایی کشور و فن آوری‌های نوین دریایی، در سال ۱۳۸۹ تأسیس شد. این شرکت با در اختیار داشتن امتیاز نمایندگی برندهای گوناگون و طراز اول بین المللی در زمینه‌های خدمات و محصولات کاربردی و تفریحات لوکس دریایی اعم از شناورهای تفریحی ، اسکله‌های شناور، پارک‌های آبی، تجهیزات ورزش‌های دریایی، انواع قایق‌های بادبانی و  در کنار پرسنلی متعهد و متخصص در زمینه تجهیزات، تأسیسات و خدمات دریایی به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت دریایی کشور محسوب می‌شود.

درباره مکین دریا کاسپین

مکین دریا کاسپین به عنوان با تجربه ترین و پیشرو ترین شرکت در زمینه خدمات و ارائه محصولات نوین در حوزه تفریحات دریایی، یکی دیگر از اعضای خانواده مکین دریاست.
این شرکت با هدف توسعه زیرساخت های تفریحیگردشگری تاسیس شده تا بتواند خدمات منحصر به فرد در حوزه گردشگری دریایی را برای عموم مردم ایران فراهم سازدمردم ما نباید برای استفاده از تفریحات و ورزشهای دریایی و در یک کلام سبک زندگی مبتنی به دریا، بروند و از سواحل و امکانات کشورهای دیگر استفاده نمایندوقتی ما مجموعه خدمات و تفریحاتی را به این وسعت و در اشکال متنوع و متمرکز گردآورده‌ایم که در دنیا کم نظیر است.

تنوع گسترده در خدمات مکین دریا کاسپین آن را به یکی از محبوب ترین اعضای این خانواده مبدل نمودهخدمات اقامتی، رستوران‌هایی با رویکرد دریایی، شناورهای تفریحی، اسکله های شناور، کلوپ ورزش های دریایی و پارک های آبی، کیبل اسکی، جت فلایر و قایق های ورزشی، بخشی از خدماتی هستند که مکین دریا کاسپین در فراهم نمودنشان نقش موثری دارد.

فعالیت مکین دریا کاسپین

مکین دریا کاسپین با هدف توسعه زیرساخت های تفریحات دریایی موفق به طراحی، ساخت و اجرای ماریناها در ایران گردیده است.
راه اندازی ماریناهای کیش، کاسپین و چابهار با زیرساخت های اقامتی، رستورانی و انواع تفریحات دریایی همچون گشت‌های دریایی، پاراسل، جت اسکی، ورزش‌های آبی، جت فلایر و … یکی از بزرگترین افتخارات مجموعه است.

تنوع خدمات و محصولات

مکین دریا کاسپین با در اختیار داشتن امتیاز نمایندگی برندهای گوناگون و طراز اول بین المللی در زمینه های خدمات و محصولات کاربردی و تفریحات لوکس دریایی اعم از شناور های تفریحی ، اسکله های شناور، پارکهای آبی،تجهیزات ورزشهای دریایی، انواع قایق های بادبانی و … در کنار پرسنلی متعهد و متخصص در زمینه تجهیزات، تأسیسات و خدمات دریایی به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت دریایی کشور محسوب می گردد.

 
 
 

تامین، مشاوره و فروش قایق‌های تفریحی

خرید قایق تفریحی در ایران دیگر فقط یک رویا نیست! شما میتوانید لوکس ترین و مجهزترین شناورهای تفریحی دنیا را از بهترین برند های اروپایی در ایران خریداری کرده و در مارینا کیش یا مارینا کاسپین نگهداری کنید. با ساخت و راه اندازی مارینا کیش و مارینا کاسپین بعنوان نخستین مارینا های ایران در شمال و جنوب کشور مشکل محل پارک، سرویس دهی و نگهداری شناور های لوکس تفریحی کاملا مرتفع شده است. مکین دریا کاسپین جهت خرید و نگهداری قایق های تفریحی شما از کادری مجرب جهت مشاوره فروش و ارائه خدمات برای شما بهره جسته است. 

تمام خواسته های شما

متنوع ترین خدمات دریایی در ایران

بیشتر بخوانید

مکین دریا کاسپین

مکین دریا کاسپین

مکین دریا کاسپین

 

مارینا کیش

بیشتر بخوانید

پیشرو در توسعه تفریحات دریایی

مکین دریا کاسپین با دانش و توامندی های خود اولین ماریناهای کشور را در جنوب و شمال ایران راه اندازی نمود.
مارینا کیش و مارینا کاسپین ثمره تلاش و پشتکار این مجموعه است.

مارینا کاسپین

بیشتر بخوانید

فروشگاه اینترنتی دریا ۳۶۰

شرکت مکین دریا کاسپین با تاسیس یک فروشگاه اینترنتی یک پایگاه اینترنتی تخصصی در حوزه صنایع و تجهیزات تفریحی گردشگری-دریایی توانسته نیاز مخاطبان را تا حد زیادی بر طرف نماید.

بازدید از سایت

برترین برندهای مکین دریا کاسپین