مارینا کیش

مارینا کیش بعنوان نخستین مارینای ایران در ساحل کیش احداث شده و با توجه به داشتن هتلی مجلل و لوکس در کنار حوضچه اختصاصی برای نگهداری شناورهای لوکس، کلوپ تفریحات دریایی بسیار مجهز، لانژ ساحلی و رستوران  را در خود جای داده است.

مارینا کیش با ۲۷۸ جای پارک برای انواع شناور در اندازه‌های مختلف است که در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد. این مجموعه  در فاز آبی شامل ۸ پانتون جهت پهلو گیری شناور های تا ۲۵ متر است و همچنین این مارینا جز معدود ماریناهای دنیا ست که یک اسکله اختصاصی جهت سوخت رسانی به شناورهای مارینا دارد. اسکله‌های مارینا همگی ساخت فرانسه است که توسط شرکت مکین دریا وارد و نصب گردیده. هر اسکله بر روی خود شامل چندین ایستگاه آب شیرین و برق و SOS بوده که مالکین می‌توانند در صورت نیاز هر زمان استفاده کنند.

هرآنچه که میخواهید

این مارینا با داشتن یکی از بهترین هتل ها در کنار خود و مجموعه فضای سبز ساحلی منحصر به فرد، فود کورت با انواع رستوران ها، کلوپ ممتاز ورزش های دریایی، پارکینگ و مرکز تعمیر و نگهداری قایق، فروشگاه لوازم و تجهیزات دریایی، مرکز فروش تخصصی شناورهای تفریحی و پارک آبی، در مساحتی بیش از ده هکتار، بزرگترین و به روزترین مارینای کشوره که همواره با هدف توسعه سبک زندگی دریایی مشغول به فعالیت بوده تا به روزترین تجهیزات و خدمات تفریحات دریایی را برای مخاطب فراهم کنه.

امکانات مارینا کیش

مارینای کیش در کنار محل نگهداری یات‌ها از مجموعه امکانات رفاهی و خدماتی برخوردار است که در این بین می توان به مجموعه رستوران های سبز، قرمز و آبی اشاره نمود که خدمات غذاهای اسنک و انواع نوشیدنی در طیف های مختلف رژیمی را ارائه می دهد. علاوه بر این رستوران مارینا کیش در فضایی دل انگیز و با ارائه و سرو انواع نوشیدنی و غذاهای دریایی و غذاهای روتین یکی از لامچری ترین رستوران های موجود در جزیره کیش است. 
ارائه خدمات ورزش های آبی در مارینای کیش تحت عنوان مارینا اسپورت کلاب، ارائه ورزش و تفریحاتی چون کیبل اسکی، پدل بورد، پدال بورد، جت فلایر، قایق سواری، غواصی، پاراسل، بنانا، شاتل و … در این مجموعه دایر است.

خدمات تعمیر و نگهداری شناور

از دیگر فعالیت های تخصصی مارینا کیش که علاوه بر مشاوره خرید و فروش شناورهاست و با تیمی مجرب و دوره دیده انجام می شود تامین و تجهیز قطعات، خدمات تعمیر و نگهداری شناورهای تفریحی است، به روزرسانی سیستم های الکترونیکی و دیجیتال، امورات کارگاهی و فنی در بابا تعمیرات موتور و متعلقات فنی شناور، بازسازی و داکینگ از خدماتی هستند که این تیم ارائه می نماید.

 
 
 

خدمات تعمیر و نگهداری شناور

یکی از عمده دغدغه های مالکین، به روز رسانی شناورها، بر اساس دستورالعمل های موسسات رده بندی IACS و NON IACS می باشد، که این شرکت، با توجه به شناخت کافی و دانش روز جهانی در این باب، همراه با شرکای خود در حوزه خلیج فارس و دریای مدیترانه، و ارتباط تنگاتنگ با شیپاردهای داخلی و خارجی، با بالاترین کیفیت و اقتصادی ترین هزینه، همواره تلاش بر رفع نگرانی های مالکان شناور را، داشته است.

ارتباط بدون واسطه با تامین کنندگان تجهیزات دریایی، از شاخصه های مهم هلدینگ مکین دریا در راستای کاهش هزینه های به روز رسانی شناورها ست.

خرید و فروش شناور

مکین دریا کاسپین با داشتن نمایندگی دو برند معتبر از شناورهای مطرح دنیا (پرستیژ و ژانو) و سابقه ای درخشان در خصوص خرید، فروش، تعمیر و نگهداری و به روزرسانی آنها، همراه با تیمی متشکل از مشاوران، وکلا، مدیران، پرسنل فنی و توانایی بالا در ارائه خدمات و داشتن زیرساخت های لازم در این حوزه همواره یکی از فعالان بنام صنعت دریایی ایران است. 

 
 
 

برندهای یات‌های لوکس تفریحی

خرید قایق تفریحی در ایران دیگر فقط یک رویا نیست! شما میتوانید لوکس ترین و با امکانات ترین شناورهای تفریحی دنیا را از بهترین برند های اروپایی در ایران خریداری کرده و در مارینا کیش یا مارینا کاسپین نگهداری کنید. با ساخت و راه اندازی مارینا کیش و مارینا کاسپین بعنوان نخستین مارینا های ایران در شمال و جنوب کشور مشکل محل پارک، سرویس دهی و نگهداری شناور های لوکس تفریحی کاملا مرتفع نموده است. از این رو با توجه به اینکه میخواهید قایقتان را در کیش نگهداری کنید یا بندر انزلی میتوانید با یکی از این دو مارینا در تماس باشید و مطمئن باشید حرفه ای ترین تیم خدمات و نگهداری قایق در این دو مارینا به قایقتان رسیدگی خواهند کرد.