درباره هلدینگ مکین دریا

اولین شرکت تخصصی دریایی ایران با رویکرد توسعه صنعت دریایی

هلدینگ مکین دریا

اولین شرکت تخصصی دریایی ایران با رویکرد توسعه صنعت دریایی

مکین دریا با هدف توسعه صنعت دریایی کشور در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردید؛ ایده اصلی این شرکت گردآوری و فراهم ساختن محیطی مطمين با نگاهی حرفه‌ای به منظور ارائه راهکارها، تربیت نیروی متخصص و معرفی فناوری‌های جدید در صنعت دریایی ست.

خانواده مکین دریا

اولین آجرِ بنایِ رفیعِ مکین دریا کلیدواژه‌ی “خانواده” است. این مجموعه از ابتدای فعالیت خود تمام همکاری‌ها و تلاش‌ها را در مفهوم خانواده تلفیق کرده است و همین است که مکین دریا در حال حاضر یک ایران کوچک است با همان اسلوب و صمیمیت خانواده. استفاده از متخصصین بومی در هر منطقه در کنار کارآفرینی برای تمام کشور، پتانسیلی از نیروی انسانی خبره را فرآهم آورده است.
از آموزش‌های تخصصی در حین انجام کار تا ساختن روحیه‌ی امیدواری و تلاش برای پیشرفت شغلی، همه چیز در این خانواده به دور کارآفرینی و تعالی ست.
امروز؛ این خانواده پانصد نفره، تمام داشته و افتخار مجموعه‌ی مکین دریا ست.

مسئولیت اجتماعی مکین دریا

بر شانه‌های مکین دریا ست که در این مسیر باری را از دوش فضای اجتماعی کشور بردارد. با تو جه به این رسالت خطیر، مکین دریا در دو حوزه‌ی متفاوت دست به فعالیت‌های متنوعی زده است.
حمایت از ورزشکاران آبی محور از همان ابتدا، یکی از مهمترین مسئولیت‌های تعریف شده‌ی مکین دریا بود. شنا، واترپلو، غواصی، قایقرانی و سایر ورزش‌های متنوع آبی را به شیوه‌های مختلف مورد حمایت مکین دریا ست.
محرومیت زدایی از طریق فراهم کردن تکنولوژی در مناطق کم‌بهره و طراحی و اجرای زیرساخت‌های مناسب برای کمک به کسب و کارهای خُرد دریایی، اولویت دیگر مجموعه‌ی مکین دریا ست.
قدم‌های بعدی مکین دریا در بخش مسئولیت اجتماعی برنامه‌ریزی شده است و بزودی آغاز خواهد شد.